KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384265
nr 1538 4265
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Figurkomposition. Signerad. Olja på duk, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:19:01
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr